KONST / Litografier / Färglitografi 5326126
*
nr 532 6126
Färglitografi
Jens Söndergaard, 274/296, 52x64
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juli 2008
kl 17:58:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/7 19:15:17
1
750 kr
14/7 16:40:41
2
250 kr
14/7 17:51:35
3
550 kr
14/7 17:52:17
3
700 kr
14/7 17:53:04
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jens söndergaard litografi litografier litografiskt blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49
*
Färglitografi
nr 532 6126
Färglitografi
Jens Söndergaard, 274/296, 52x64
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 juli 2008 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/7 19:15:17 | 1 | 750 kr |
| 14/7 16:40:41 | 2 | 250 kr |
| 14/7 17:51:35 | 3 | 550 kr |
| 14/7 17:52:17 | 3 | 700 kr |
| 14/7 17:53:04 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jens söndergaard litografi litografier litografiskt blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49



